Ajo me ne fund e pranoi vete dhe dha detaje mbi ndarjen me bashkeshortin.
Por Rudina Dembacaj nuk dha shkakun.

Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij, Aleks Varfaj duket më i tërhequr drejt rrjeteve sociale.

Së fundmi, në Instastory ai ka publikuar një foto me një qen të bardhë që kishte nxjerrë edhe dhëmbët jashtë. Qeni njihet si një prej kafshëve me besnik ndaj njeriut dhe veçanërisht pronarit të tyre? Të jetë kjo një mesazh për ish-in e tij? Ta ketë t r adhëtuar ajo vallë?

Sakaq, ne nje foto postuar ne rrjetet sociale, Rudines i shihet se ne krah ka edhe inicialet e emrit te saj, tek kemisha qe duket se e ka te personalizuar.