Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Varibop në autostradën Levan-Tepelenë.

Paraprakisht raportohet se 3persona kanë humbur jetën, ndërsa 7 të tjerë janë plagosur. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Në vendngjarje ndodhen policia dhe ambulanca.