Një aksident është shënuar gjatë mbrëmjes së sotme, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë një person, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Sipas burimeve policore bëhet me dije se një ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.