Një aksident sapo ka ndodhur mbrëmjen e sotme në tiranë.

Burimet raportojnë që tek rruga e “Dibrës”, përballë hyrjes së QSUT një mjet i tipit Golf-5 është përplasur me trafikndarësen që ndan dy korsitë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe sipas informacioneve nuk ka të lënduar/ Lexo.al