Ditën e djeshme një vajzë ka shkruar për rastin e saj në JOQ Albania duke kërkuar ndihmë për situatën e vështirë në të cilën ndodhet.

Ajo ka rrëfyer se është e fejuar me djalë 20-vjeçar dhe jeton në shtëpinë e tij, por prej disa kohësh merr ofendime nga më të rëndat nga familja e djalit dhe ky i fundit nuk i del për zot.

Teksa komentet kanë qenë të pafundme, në sy ka rënë edhe ai i aktores së njohur Rudina Dembacaj e cila është revoltuar nga kjo situatë.

Aktorja e ka ndarë komentin me ndjekësit në profilin e saj në Instagram.

“Shaji nga robt dhe ik në shtëpinë tënde. Ai është qofte që nuk të del për zot! Faleminderit.”