Bukuroshja e ekranit, Amarda Toska këto ditë ndodhet me pushime së bashku me familjen.

Si rrallëherë, ajo i ka surprizuar fansat e saj, me një foto nga pishina, teksa ekspozon linjat perfektë.

Të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komplimentet që ka marrë, ndërsa Ermal Mamaqi nuk ka harruar ta “ngacmojë”.

“Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu”, i shkruan ai.