Prej kohësh po përflitet në media për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero, me të cilin ka edhe një djalë, si dhe për lidhjen e re me regjisorin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj.

Ndonëse, moderatorja nuk e ka konfirmuar lidhjen, faktet thonë të kundërtën. Pak minuta më parë Arbana është parë në praninë e të dashurit të saj. Ata janë janë parë duke u puthur.

Në redaksinë e Newsbomb.al. kanë mbërritur këto foto, të cilat faktojnë lidhjen i ntime mes saj dhe regjisorit. Dyshja janë fotografuar në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet te ‘Libri universitar’.