Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, reperi Big Basta kanë festuar ditën e sotme 4-vjetorin e martesës së tyre.
Prej katër vitesh të martuar, Vesa e ka uruar përmes një postimi në Instagram bashkëshortin e saj me një mesazh mjaft emocionues.

‘Gëzuar përvjetorin! Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse çdo gjë është e mundur kur Do me gjithë zemër . Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kësaj dashurie #Liani Të dua shumë my forever 24’, shkruan Vesa krahas fotove të dasmës që ka postuar ditën e sotme.