Ylli i Love Island ka treguar të pasmet derisa ajo u bashkohet mikeve të saja Chloe dhe Lauryn Goodman në Marbella.

Gabby Allen së fundi u kthye në Britani të Madhe pas qëndrimit të bukur në Bali me Georgia Harrison.

26-vjeçarja tregoi belin e hollë veshur në të verdha të ndritshme, të bashkuar me një kulture të modës së thurur me grep.

Gabby ka qenë në lidhje me ish të dashurin e saj Marcel Somerville, me të cilin është ndarë për shkak se ai e kishte tradhtuar me një femër tjetër./e.e