Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka vajtur mbrëmjen e së enjtes në emisionin Opinion.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatori Blendi Fevziu. Në nisje të emisionit, ai tha se ish-kryeministri nuk ka mundur të shkojë për shkak të axhendës së ngjeshur.

Por sipas Fevziut, Berisha do të jetë i pranishëm në një nga puntatat e ardhshme, shkruan JavaNews.al

Kjo ka bërë që Opinion të ndryshojë temën dhe t’ia kushtojë atë themelimit të SPAK.