Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po i shijojnë në maksimum pushmet!

Çifti posto vazhdimisht foto nga Barbados, plazhi i mrekullueshëm atje dhe të gjitha gjërat që na bëjnë t’i kemi zili!

Dhe nuk jemi ne të vetmit që ndihemi kështu! Luana Vjollca s’po mundet më të shohë fotot e tyre dhe këtë ia tha kunatit me një fjali:

“O po boll boll se na e nxitë jetën!”, i shkruan ajo, ndërsa Getoari ia kthen:

“Kishte vende këtej akoma”!

Me siguri moderatorja do ta ketë bërë gati valixhen.