I gjithë stafi i filmit të producentit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”, është i ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Ata kanë zhvilluar intervista dhe lojra në studio dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin, ndërsa Ermal Mamaqi i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me deklaratën e tij.

I pyetur se çfarë nuk pëlqen tek partnerja e tij, Amarda Toska, Ermali rrëfeu:

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes.”

Përgjigjia e tij i ka shkrirë së qeshuri të ftuarit dhe publikun, siç mund ta shihni në videon promo të emisionit.