Një çift në autostradën M6 të Anglisë është filmuar duke bërë se ks, sipas një video të publikuar në internet.

Tanya Coombes, vajza që xhiroi videon tha se pa qartë një makinë në të cilën një burrë ishte duke ecur me 100 km/h dhe një vajzë ngrinte kokën nga pantallonat e tij.

Në videon e publikuar në internet nga 25 vjeçarja, duket qartë se vajza po ‘ngacmon’ burrin i cili përpiqet që të përqëndrohet në rrugë.

Ky akt ishte shumë i rrezikshëm dhe menjëherë policia britanike ka ngritur hetim dhe ka shpallur në kërkim dy autorët.