Cristiano Ronaldo ka blerë një makineri prej 2 milionë eurosh nga NASA që do ta lejojë të stërvitet pa frocën e rëndesës.

Ndërkohë, biografi i tij ka garantuar se ai do të shënojë 30 gola në Serinë A me Juventus-in.

“Ka zakonin të menaxhojë energjitë e tija në fillim të sezonit dhe të japë më të mirën në fazën e fundit, atëherë kur fitohen trofetë, nuk do të ketë probleme të shënojë shumë në Itali”.j.j