E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Klanifornia” ishte Bleona Qereti, këngëtarja që gjithmonë është spikatur për faktin që flet pa komplekse. Kështu Marina e vuri para një sfide Bleonën duke i kërkuar të hapte telefonin.

Këngëtarja nuk ngurroi dhe tregoi mesazhet që kishte me Timbaland, këngëtarin, producentin, tekstshkruesin me famë botërore.

“Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që Bleona e falenderonte dhe tha se do të vazhdojë bashkëpunimin me të.

Ndërsa në faqen kryesore Bleona mban foton e qenit të saj Johnny J.

“Sa herë që stresohem shikoj telefonin, hap “Home Screen” dhe qetësohem”, tha ajo.