Gjatë turit të llogaridhënies në Tepelenë, deputeti socialist Blendi Çuçi është takuar me kushërirën e tij Eni Çuçi dhe ka biseduar për disa momente me të.

Takimi është fotografuar nga të pranishmit dhe ka përfunduar në inbox-in e Sali Berishës.

Ky i fundit e ka publikuar menjëherë pa më të voglin verifikim duke ja ngarkuar si të dashur.

Kesaj i thone Llogaridhenie alla ……!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetari dixhital. sb

“Doktor pershendetje keta deputetet e rilindjes mir po e zhvatin kete popull po po i ndajn e nga grate, sot ne tepelen blendi çuçi”, shkruan Berisha në Facebook për deputetin dhe kushërirën e tij. (TemA)