Çfarë keni marrë dhuratë për Krishtilndje ? Një palë çorape, një buzëkuq,apo ndonjë mikser për fruta ? S’mund të themi të njëjtën gjë edhe per Kim Kardashian !

Ndryshe nga ne, Kim mori dhuratë një shtëpi 14 milionë dollarëshe ,nga bashkëshorti i saj Kanye West që më teper i ngjan një pallati te madh se sa një shtëpie.

West ka zgjedhur Miamin si vend për dhuratën Kimit. Burimet raportuese prane TMZ tregojnë se shtëpia ka 4 dhoma, 5.5 banja dhe një tarracë gjigande.

Vertet mbetëm pa fjalë. Le të themi se Kim Kardashian paska qënë vërtet me shumë fat.