Blogerja e njohur Armina Mevlani është një prej personazheve të shoëbizzit shqiptar më të dashur dhe të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga dhe ku ndan me fansat e saj disa nga momentet më të bukuara të jetës së saj, por jo vetëm.

Së fundmi ajo ka publikuara një foto me të atin e saj, ku mbi të shkruan: Duke kërcyer me të vetmin, Babin, dhe ndërkohë e shoqëron me një zemër.

Gjithashtu bie në sy edhe veshja dhe paraqitja e Arminës që gjithmonë është perfekte dhe shfaqet e kuruar deri në detaje.