Kush do të jenë dy shenjat më me fat për sot?

DASHI

Marsi dhe Venusi do iu japin krahë gjatë kësaj dite. Do doni të argëtoheni sa më tepër pa i marrë gjërat shumë seriozisht. Nëse keni një lidhje do jeni me entuziastë dhe më të dashuruar se kurrë. Mund të merrni telefonata, mesazhe të ëmbla, por edhe surpriza fantastike nga ai që keni në krah. Do ndiheni vërtet të përmbushur. Ju beqarëve nuk do ju mungojnë mundësitë për njohje, por do preferoni të prisni edhe pak kohë. Në punë nuk do fokusoheni mjaftueshëm tek ato që duhet të bëni pasi do jeni të angazhuar me diçka tjetër. Sektori i financave do behet edhe me delikat deri në fund të ditës. Do jeni të pandërgjegjshëm me shpenzimet dhe do bëni gabime të shpeshta.

BRICJAPI

Sot do jeni në formë të shkëlqyer dhe kjo falë Marsit. Dinamizmi dhe humori i mirë do ju shoqërojë çdo çast. Nëse jeni në një lidhje nuk do keni asnjë problem me partnerin. Fantazia do ju ndihmojë të kaloni disa momente shumë romantike së bashku. Përfitoni sa më shumë. Ju beqaret do flirtoje me tepër sesa duhet por përsëri nuk do e gjejnë atë qe po kërkojnë. Dikush po ju vështron prej kohesh, por nuk ka gjetur momentin për t’ua thënë. në punë ndryshimi do ju tundojë, megjithatë mirë është të mos tregoheni impulsivë dhe të mos hidhni hapa pa qenë plotësisht të bindur. Suksesi do vijë tek ju në planin financiar. Përfitoni nga kjo ditë.