Balerini i njohur, Graciano Tagani ka humbur toruan dhe ka qëlluar me shpullë gazetarin e “Thumb on”, Ronaldo Sharkan. Ngjarja ka ndodhur gjatë një kamere të fshehtë që emisioni “Thumb on” kishte përgatitur për Gracianon. Moderatorja Aulona Musta tregon se ky ka qenë një moment i vështirë për Gracianon dhe në video shihet se gazetari i tregon atij në telefon diçka që e nxeh shumë.

“O legen e di ça të bëj unë të o legen, ti vjen dhe më tregon mua që…”, dëgjohet të thotë Graciano e më pas godet gazetarin. Më shumë na mbetet të mësojmë nesër në “Thumb on”.
“Jo me kot e kemi lene kete kamera per ne fund… Graciano ti e di qe te dua shume! Faleminderit qe me fale dhe na lejove ta publikojme kete kamera. Te kerkoj ndjese publike per shqetesimin qe te shkaktuam! Shume xhan Te dielen, ora 21.00, ne Thumbon, Rtv Ora”, shkruan Aulona.