Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj është pyetur nga një fanse i saj se pse asnjëherë nuk publikon në rrjetet sociale fotografi me babain e saj. “Do të doja të publikoja fotografi me babain tim, siç publikojë me nënën … por babai im ka vdekur kur unë isha vetëm 12”, i është përgjigjur Dreshaj.

Kujtojmë faktin se Afërdita po shijon martesën e saj me hokeistin çek, Jakub Kindl pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.