Balerina shqiptare shumë e famshme në Itali, Klaudia Pepa vazhdon prej vitesh të jetë një nga personazhet më të komentuar në media dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet për të.

Klaudia është edhe shumë e ndjekur në rrjete sociale e veçanërisht në Instagram ku poston shpesh foto nga përditshmëria.

Balerina së fundmi i ka lënë të gjithë fansat gojë hapur me disa foto ku shfaqet e veshur nga koka tek këmbët me rozë e ku duket elegante si një Barbie.

Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për Klaudian e cila shprehet se roza është ngjyra e saj e preferuar.