Ajo është një sensacion në rrjete sociale, e njohur për format e saj shpërthyese trupore.

Dhe Demi Rose ngriti sërish temperaturat, këtë herë derisa promovoi bikinit në Ibiza.

Bukuroshja 23 vjeçare u shfaq ‘përvëluese’ në bikini të kuqe, duke treguar gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante.

Ajo nuk i la aspak vend imagjinatës./e.e