Ciro Immobile ka huqur sot një penallti e cila do të mbahet mend gjatë Sulmuesi italian mund të shënonte në minutën e 9 te ndeshjes dhe ta barazonte rezultatin por ai nuk e bëri këtë.

Në vend të kësaj ai bëri një goditje tepër të dobët që përfundojë jashtë, madje nuk dihet se çfarë deshi të bënte ai me këtë goditje.