Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të momentit.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk reshtin së publikuari dhe foto së bashku.

Mirepo së fundmi ajo publikoi një fotografi nga shesh xhirimet e klipit të ri, ku shihej nën përqafimin e një mashkulli dhe me këtë postim paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Sipas artistes, projekti mban titullin “Sekreti”, ndërsa duket se Genci është nervozuar paksa.