Vapa ka bërë të vetën dhe njerëzit gjithmonë e më shumë po zhvishen. Përjashtim nuk ka bërë as Kajani i vogël. Ka qenë Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, që ka ndarë disa momente të vogëlushit.

‘Erdhi vera’ shkruan ajo. Nuk ka munguar as komenti i reperit Noizy. ‘Twity’ ka shkruar ai. Kujtojmë se ajola ka punuar në disa projekte muzikore më reperin.