Aktori i humorit Ermal Mamaqi njihet për postimet e tij të shumta në rrjetet scoiale. Së fundmi ai ka publikuar foton e një viçi, i cili duket se është futur brenda një makine.

Krahas kësaj fotoje, moderatori shkruan se edhe pse pi ‘bar’ (has hash), mendjen e ka të kthjellët.

“Mund të më thuash dr ogaxhi, e di që pi bar mëndjen e kam të kthjellët, zemrën të hapur, dhe nëse shoh një qen të braktisur ne rrugë e marr me makinë dhe e çoj në shtëpi,”– shkruan Ermal Mamaqi krahas fotos ku shihet një viç dhe jo qen.

Sigurisht ky përshkrim ka nota humori, por kjo nuk është hera e parë që moderatori poston foto në lidhje me dro gën.

Një ditë më parë publikoi një kapele me has hash teksa pyeste se kuhs e kishte harruar këtë ‘porosi’.

Pyetja është: Të jetë fiksuar Ermali me ha shashin?