Dashi

Asgjë nuk do shkoje si duhet sot ne jetën tuaj ne çift. Do keni here pas here debate me njeri tjetrin dhe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret do kenë disa takime, por nuk do jene shume te vendosur për te filluar një histori dashurie. Financat do jene edhe me te favorshme. Do ndiheni te qete kur te kryeni ndonjë shpenzim te domosdoshëm.

Demi

Nëse jeni ne një lidhje shfrytëzojeni çdo moment kur ta keni pranë partnerin sepse jo çdo dite do jete pozitive. Beqaret, sidomos ata te divorcuarit, do jene me shume fat dhe do gjejnë tashme një person qe do iu përshtatet ne çdo pike. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime fale mënyrës se mire te menaxhimit. vazhdoni ne këtë rruge dhe do e shihni qe do krijoni një buxhet te majme.

Binjaket

Dite e qëndrueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe dashuroni si ta ndjeni. Beqaret nuk do e jene mendjen tek krijimi i një lidhjeje, por gjithçka do ndodhe si me magji. Pranojini ftesat nëse iu bëhen. Ne planin financiar do jeni te vendosur ta stabilizoni situatën dhe do ia dilni me sukses.

Gaforrja

Nëse keni pakënaqësi ndaj partnerit flisni lirshëm me te sa pa qene ende vone. Mos u druani nga asgjë. Edhe ata qe kane pasur vështirësi do kenë një dite disi me te qete. Beqaret ka shume gjasa te fillojnë ndonjë aventure kalimtare me disa persona qe i kane njohur qe ne fëmijëri. Do jete thjeshte një eksperience e bukur. Ne planin financiar shpenzoni me maturi.

Luani

Do e joshni pa fund partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do e mbani gjithë kohës pas vetes. Çdo gjë do shkoje me se miri mes jush. Beqaret me ne fund do jene te qarte me veten e tyre dhe do bëjnë atë qe do ndjejnë. Për çdo hap qe do hedhin sot do mbajnë vete përgjegjësi. Ne planin financiar do keni fat dhe situata nuk do ketë asnjë lloj problemi.

Virgjeresha

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni edhe disa mosmarrëveshje qe keni pasur kohet e fundit. Beqaret do realizojnë takimet qe kane ëndërruar gjithë këtë kohe. Me ne fund do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Financat do kenë disa tronditje te vogla, megjithatë me pak durim dhe sakrifica do iu dilni mbanë.

Peshorja

Dita e sotme do vazhdoje te jete e animuar. Do ia kaloni me se miri pranë atij qe dashuroni. Shfrytëzojeni çdo minute apo sekonde. Beqaret me mire te presin edhe pak para se te nisin një histori dashurie. Sot nuk është koha me e përshtatshme. Ne planin financiar do jeni te bindur për te marre masa strikte dhe do arrini shpejt ta stabilizoni situatën.

Akrepi

Duhet pasur shume kujdes gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Nëse bëni ndonjë gabim do pendoheni për gjithë jetën. Beqaret nuk duhet te nxitohen edhe sikur personat qe do i joshin te jene te veshur me ar. Nuk duhet absolutisht te gënjehen nga pamja e jashtme. Urani do jete pozicionuar keq tek sektori i financave. Gjerat nuk do shkojnë si duhet.

Shigjetari

Te gjithë ata qe kane dale nga një periudhe e vështirë ne jetën ne çift, do ndihen me te çliruar dhe me te gëzuar sot. Partneri do kërkojë falje dhe do ndryshoje tërësisht sjellje. Beqaret nuk do tërhiqen nga askush dhe do mbeten serish vetëm. Me financat tregohuni te kujdesshëm. Edhe pse situata nuk do jete e keqe, çdo gabim i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjte.

Bricjapi

Pasioni dhe emocionet do shtohen gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do dini si t’ia bëni qejfin atij qe keni ne krah. Beqaret nuk do kenë as sot fat dhe nuk do arrijnë te krijojnë një lidhje. Edhe për pak kohe do mbeteni me këtë status. Ne planin financiar do përballeni me probleme te mëdha te cilat mund te zgjidhen vetëm fale ndihmës se specialisteve.

Ujori

Te dashuruarit do kenë një dite shume normale dhe pa probleme. Nga njëra ane me mire kështu sesa një dite plot emocione, por edhe me debate te zjarrta. Beqaret do e shfrytëzojnë pa fund lirinë qe kane dhe nuk do e ndiejnë aspak mungesën e dikujt ne krah. Ne plani financiar tregohuni te matur dhe te kujdesshëm. Po shpenzuat pa menduar do mbeteni keq.

Peshqit

Dialogu do mbizotërojë gjithë kohës sot ne jetën tuaj ne çift. Do i zgjidhni një nga një te gjitha vështirësitë apo problemet qe keni pasur. Toleranca dhe mirëkuptimi gjithashtu do jene pika te forta për ju. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa kaq. Financat nuk do jene te këqija, por jo dhe aq te stabilizuara sa për te bere investime ekstravagante.