Dashi

Dashuria: Sot do të duhet të keni kujdes që të mos shkoni në një tërbim për çdo marrëzi, në të vërtetë është me të vërtetë e parëndësishme diçka e tillë. Zemra të vetmuara, një takim mund të ndryshojë jetën tuaj, ju duhet të shihni nëse është ai i duhuri.

Puna: Ju keni mundësinë të bëni gjëra të reja dhe të ofroni më shumë mundësi dhe garanci për të ardhmen.

Demi

Dashuria: Jo keq gjysma e parë e ditës, me Venusin në favor të anës tuaj, pasioni do të ndizet dhe do të shfaqet hapur me ata rreth jush. Beqarët do jenë magjepsës dhe intrigues dhe mund të bëjnë shume arritje.

Puna: Sot ju jeni nën presion dhe e keni të vështirë të pranoni disa lajme në lidhje me punën.

Binjakët

Dashuria: Ndjenjat në trazira, një histori në krizë do t’ju bëjë të mendoni dhe nuk do t’ju bëjë të flini paqësisht. Ndoshta është më mirë të shtyhet, megjithatë, mos merrni vendime të nxituara. Yjet njoftojnë kohë të mira për beqarët që nuk duan të krijojnë lidhje.

Puna: Ditë pozitive për Binjakët, në punë mund të ketë ndonjë rast për të fituar më shumë.

Gaforrja

Dashuria: Venusi ka hyrë në shenjën tuaj dhe do të ngjyrosë takimet tuaja sentimentale me nuanca të nxehta. Edhe nëse Hëna ju bën pak nervoz, gjithçka do të funksionojë bukur. Edhe për beqarët, aventurat dhe flirtet nuk duhet të mungojnë.

Puna: Biznesi është i mirë dhe ju mund të ndërmerrni projekte ambicioze, edhe përtej mundësive tuaja. Në funksion të përfitimeve të reja.

Luani

Dashuria: Do të përballeni me një ditë mjaft të tensionuar dhe do të jetë e vështirë për ju të qëndroni të qetë në dashuri. Mundohuni të plotësoni nevojat e të dashurit tuaj. Tension edhe për beqarët, veçanërisht për vështirësinë e balancimit të ndjenjave dhe miqësive.

Puna: Marsi kthehet në shenjën tuaj duke ju dhënë energji për të shitur dhe promovuar suksesin e biznesit tuaj.

Virgjëresha

Dashuria: Fillimi i ditës së qetë, megjithatë në mbrëmje do të ketë tensione në dashuri. Xhelozia dhe zotërimi mund të bëjnë që të shkosh në një tërbim, të moderosh veten! Takime të reja për beqarët që do të vijnë, shumë do të takojnë personin e duhur.

Puna: Ndikimet e Mërkurit në sferën e punës premtojnë mirë dhe këshillojnë të vlerësoni me kujdes çdo propozim.

Peshorja

Dashuria: Gjysma e parë e ditës do të jetë pak e keqe, dhe do jeni pak të prirur për të folur. Jini më shumë diplomat në dashuri nëse doni të shmangni grindjet. Më në fund, beqarët do të jenë në gjendje të rikthehen në formë dhe të jenë më të lirë për njohjet e reja.

Puna: Puna është e mirë dhe keni plane të mëdha për të ardhmen, disa prej të cilave mund të shohin dritën tani.

Akrepi

Dashuria: Një ditë me të vërtetë e mirë për dashurinë, Venera do ju bëjë të jetoni momente me pasion të nxehtë. Dashuritë e vjetra mund të ringjallin tërheqjen seksuale dhe të vazhdojnë të qetë në të ardhmen. Edhe për beqarët është një ditë e shkëlqyer, plot takime dhe miqësi të reja.

Puna: Përmirëson gjithashtu situatën e punës, falë ndikimeve të Mërkurit që do të favorizojnë krijimtarinë tuaj artistike.

Shigjetari

Dashuria: Sot një Venus që kundërshton shenjën tuaj mund të shkaktojë disa grindje në dashuri. Mos u mashtroni nga krenaria dhe flisni qartë. Për beqarët, pritet një ditë e qetë, do të kenë mjaft takime, por asgjë e rëndësishme.

Puna: Mirë gjysma e parë e ditës, veçanërisht për punën, mbështetja e Mërkurit premton sukses.

Bricjapi

Dashuria: Ndikimet e Diellit dhe Hënës do t’ju ndihmojnë të vlerësoni në mënyrë objektive situatat aktuale në lidhje me jetën tuaj private. Mbroni fort një histori serioze, por eliminoni atë që nuk është e drejtë. Programe të reja në sy për beqarët që ende duan të jenë të lirë.

Puna: Një tension i vogël në punë për shkak të tranzitit të Mërkurit do të krijojë disa polemika të vogla.

Ujori

Dashuria: Sot do të keni mundësi të vlerësoni një situatë sentimentale që duket se vazhdon ngadalë. Kalimi i Hënës në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë. Përvoja të reja në sy për beqarët që janë në kërkim të dashurisë spazmatike.

Puna: Mërkuri në shenjën tuaj do të favorizojë biznesin dhe do t’i japë komunikimit tuaj një nxitje.

Peshqit

Dashuria: Dashuria është e mirë, marrëveshja po lulëzon dhe kushdo që ka një partner të caktuar mund të shpresojë për diçka më shumë sesa një marrëdhënie të thjeshtë. Parashikohen shumë projekte për çiftet. Beqarët do të përpiqen të krijojnë marrëdhënie të reja nga disa takime dhe diçka që mund të lindë.

Puna: Mëngjesi i qetë, pa shumë zhurmë. Diçka do të ndryshojë pasdite, kur të bëni takime interesante për karrierën tuaj.