Janë publikuar formacionet e njërës prej ndeshjeve më të nxehta në këtë Kampionat Botëror.

Zvicra do të luajë përballë serbëve me 4 lojtarë shqiptarë: Behrami, Xhaka, Shaqiri dhe Behrami.

Ja formacionet zyrtare: