Rhian Sugden i ka ngritur temperaturat teksa është shfaqur topless duke pirë një birrë gjatë pushimeve. Modelja 31-vjeçare po shijon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Oliver Mellor, përpara dasmës së tyre që do mbahet më vonë këtë vit.

Në një karrige të gjallë Vogue, Rhian dukej magjepsëse ndërsa format e saj duken bombastike.

Ajo mbajti një dorë mbi gjoksin e saj (për ta mbuluar modestish), dhe dorën tjetër në gotën e birrës.