Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun dhe që prej shumë vitesh janë pjesë e ekranit shqiptar.

Gjithashtu Ermali është shumë aktiv në rrjete sociale ku publikon jo vetëm foto dhe video gazmore por edhe nga jeta e tij private.Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij Amin të cilës i ka bërë një dedikim në mëmnyrën më të çuditshme duke i bërë të gjithë të qeshnin.

“Edhe pse ma hëngre kosin e frutave që kisha 2 ditë që e ruaja në frigo për ta ngrënë sot, unë prapë të dua”- ka shkruar Mamaqi.