Familja e tyre është një ndër më të njohurat e showbiz-it shqiptar, për vetë faktin se nuk ka vetëm një, por dy artistë në të: Sabri dhe Ermal Fejzullahun.

Por edhe bashkëshortja e Ermalit,Arjana tashmë është bërë pjesë e mediave rozë.

Siç është mësuar dhe së fundmi Ariana është në pritje të fëmijës saj të katërt dhe bashkëshorti i saj Ermali ka vendosur ta suprizojë.

Në një video të postuar në Instastory shohim që Ermali i ka dhuruar Arianës një makinë të tipit ‘Range Rover’.

E po mesa duket kjo është një dhuratë për Arianë pasi në familjen e saj po vjen dhe një pjestar i ri dhe i duhet më shumë komoditet për fëmijët e saj kur dalin shëtitje.