Dita e sotme për moderatoren e njohur Luana Vjollca është një ditë e veçantë.

Ajo feston ditëlindjen e saj të 28 –të dhe në këtë ditë festë moderatorja ka marrë shumë urime.

Dhe një nga më i veçanti sigurishtë ishte i motrës së saj Marina.

Kjo e fundit publikoi një foto të Luanës dhe krahas saj shkroi :

“Gëzuar ditëlindjen bisha ime! Nuk ka limite shpejtësie në rrugën tënde drejt suksesit, gjithmonë më e mira do jesh! Të dua pafund gjysma ime?”

Ky urim ka emocionuar pa masë Luanën e cila me një koment falenderon Marinën për fjalët e ëmbla:

Jet boll më emocionovee se plasaa ? Të kam jetën time të shtrenjtë !!! Gjysma ime më e mirë”.