Pas largimit të Kejvina Kthellës nga “Xing me Ermalin”, Belinda u zgjodh si velina e re që do t’u drejtojë pyetjet me “spec” personazheve të njohur.

Që kur u bë pjese e emisionit Belinda ka tërhequr vëmëndjen dhe numëron me mijëra ndjekës në Instagram.

Së fundmi, moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shihet Belinda përkrahë një djali .

“Zbulohet i dashuri i Belinda Dragotit”, ka shkruar Emrali përmbi foto.

Por sipas Xing.al kjo është një shaka e moderatorit pasi djali në foto është quhet Pavjol Kola dhe është një nga montazhierët e emisionit ‘Xing me Ermalin’ dhe ai gjithashtu njihet dhe si këngëtar i ri dhe producent.