Ditën e djeshme aktori i humorit Olsi Bylyku festoi 21 vjetorin e tij.

Edhe pse i ri në moshë aktori ka ditur të rrëmbëjë zemrën e publikut me batutat e tij plot humor.

Ai mori urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit e tij por dhurata më speciale natyrishtë e mori nga prindërit e tij.

Ata i kishin përgatitur të birit një tortë ku shkruhej “Krenaria jonë edhe 100”, si edhe një bluzë me fotot e Olsit me të dy prindërit, mbishkrimi i së cilës ishte “Gëzofsh 100 vite biri jonë.

” Familje të mrekullueshme , dashuri të vërtetë dhe publik që të do! Përulës përpara jush, O Zot faleminderit për gjithçka!”- shkroi Olsi.