Karriera dhe daljet e tij në ekran për moderatorin Ermal Mamaqi kanë nisur kur ai ishte ende në moshë fare të re.

Dhe disa pamje të vjetra të Ermalit, këngëtarja Flaka Krelani i ka kthyer në memorien e të gjithëve duke i publikuar në Instastoryn e saj.

Fotot e publikuara janë shkrepur në vitin 2000, pra 19 vite më parë, kur Ermali ishte ende 18 vjeç.

“I gjeta këto foto te shpia dhe i pashë këta loqkomanat kur ishin në lulen e rinisë. Jalë, 2000.”, shkruan Flaka krahas fotove.