Getoar Selimi, i njohur për publikun me emrin artistik si Ghetto Geasy, në kanalin e tij zyrtar sapo ka lançuar projektin më të ri muzikor dhe brenda një ditë ka marrë me mijëra klikime.

Kënga titullohej “Amante’ për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vetë Geti.

Është një këngë, ku i këndohet dashurisë, por edhe mënyra se si ai interpreton është pak më ndryshe sesa jemi mësuar ta shohim atë në këngët e tjera të realizuara më parë.

Kënga ka ardhur e realizuar edhe me videoklip të cilin e ka punua Imagine.

Pjesë e videos ishte edhe balerina seksi, Klaudia Pepa ku ajo shihet duke bërë disa lëzivje provokative.

Po ajo që tërhoqi vëmëndjen pas publikimit të klipit ishte komenti i Kluadias që i shkruante Getoarit:

‘Daja Geti super bre’ duke zbuluarkështu se si i thërret reperit në jetën e përditshme.

Koment i cili ka shkirë së qeshuri të gjithë ndjekësit madje duke marrë dhe një numër të lartë pëlqimesh.