Luana Vjollca është njëra nga prezantueset dhe këngëtaret e njohura shqiptare, që për pamjen e saj komentohet shumë.

Në këto imazhe shihet shumë provokuese dhe seksi, veshur me fundin e bardh dhe të ngushtë e bluzën me ngjyra.

“Shefi i vogël po shkon në zyrë” ka shkruar ajo, duke e cilësuar kështu vetën të vogël përkundrazi që ka përmasa “gjigante” trupore.