Duket se po i shijon mirë pushimet.

Tayna përmes një postimi në llogarinë saj në Instagram, shfaqet shumë tërheqëse ndërsa nxjerrë në pah linjat e saj trupore. Bukuroshja ka postuar nga “The Hampstoni” i Nju-Jorkut, ku edhe po pushon aktualisht.

Ajo shihet e relaksuar me bikini dhe me një pije në dorë.

Fotografia e realizuar nga Tayna është pritur mjaftë mirë nga fansat, ku nuk kanë munguar komentet pozitive dhe pëlqimet.