Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar një ditë më parë disa fotografi në Instagram ku ka “djegur” rrjetin me pozat seksi veshur me një fustan atllazi ngjyrë të kuqe pas trupit.

Fustani nxjerr qartë në dukje format e saj fizike thuajse perfekte me linjat elegante dhe bombastike njëherësh.

Fustani i cili ka një të çarë të gjatë nga njëra anë, ku i zbulon këmbën e gjatë e të tonifikuar.

Ndërkohë fansat si gjithmonë nuk i kanë kursyer aspak fjalët e bukura dhe të ëmbla për moderatorin.