Nicki Minaj ka publikuar foton e coverit të albumit të sa më të ri ‘Mbretëresha’.

Në foton e ndezur 35-vjeçarja mbuloi pjesët intime me aksesore.

Këngëtarja dukej shumë seksi dhe provokuese si gjithmonë.

Ky është albumi i saj i tretë dhe fillimisht u vendos se do të publikohej me 15 qershor dhe u shty për 10 gusht.J.J