Modelja dhe këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku, e cila numëron mbi 900 mijë ndjekës në Instagram, vijon të provokojë me postimet e saj.

Teksa vijon të shijojë pushimet në një prej rezorteve në Turqi, brunja seksi nuk harron të postojë edhe foto hot.

Së fundmi, Morena ka publikuar një foto ku ndër të tjera mundohet të tregojë linjat e saj perfekte.

Dhe siç shihet në foton e mëposhtme, ja ka arritur më së miri.