Klaudia Pepa ka korrur sukses brenda dhe jashtë vendit si balerinë profesioniste. Njihet për talentin në kërcim por jo vetëm. Format trupore i ka perfekte, e për këtë komentohet shumë.

Shpeshherë në profilin e Instagram poston foto provokuese, dhe ‘reklamon’ linjat e tonifikuara. Së fundmi Pepa, e veshur me trupore rozë, ka publikuar për ndjekësit disa poza buzë detit teksa shijon pushimet.