Mëngjesin e sotëm, kryebashkiaku i Tiranës ka pritur në zyrën e tij një mysafir të veçantë, dhe këtë e kemi mësuar nga një foto e publikuar në rrjetet sociale. Në një foto të publikuar në rrjet, Erion Veliaj shfaqet përkrah reperit të njohur Getoar Selimi, duke shkruar një etiketë përkrah saj:

“Yo boyz, wazzup? ??????? #CapitalOfMusic ? #Tirana100 ?”. Ndërkohë, përpos takimit miqësor, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe reperi i njohur, kanë shkëmbyer edhe një bisedë së bashku.