Ajo u bë e famshme në reality show-n britanik “Survival Of The Fittest”, por duket se edhe pas përfundimit të tij bukuroshja Georgie Clark vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

E veshur me bikini të bardha, 25 vjeçarja ka kthyer kokat e të gjithëve teksa ka pushuar në Tenerife.

Ylli britanik dukej tepër në formë dhe e tonifikuar. (TemA)