Ermal Mamaqi, Amarda Toska, çifti Tolgahan dhe Almeda dhe këngëtarja Elvana Gjata kanë shijuar për ditë me radhë pushime së bashku.

Pas kësaj eksperience ku duket se janë argëtuar shumë Mamaqi ka publikuar disa foto. Krahas tyre ka një falënderim të veçantë për këngëtaren Elvana Gjata, e cila është edhe një nga mikeshat e tij më të mira.

“Faleminderit Elvana Gjata që na mikprite në këto pushime ëndrrash,”-përfundon Ermali në Instagram.