Ajo ka qenë duke punuar shumë në Londër gjatë ditëve të fundit. Dhe Bella Hadid mbante edhe një gotë në dorë derisa pozonte të shtunën.

Bukuroshja 23 vjeçare u zhvesh me rrobat e saj të lezetshme kur u shfaq para pasqyrës me një pije në dorë.