Ajo  nuk heziton që të tregojë format e saj sa herë që i jepet rasti.

Dhe Draya Michele ka “ndezur” plazhin në Miami teksa ka shpalosur format e saj bombastike.

Ylli televiziv amerikan u shfaq tejet seksi, teksa mbante veshur rroba banje te dizenjuara nga vetë ajo.

Teksa pozonte herë në detë e herë në pishinë  33-vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)