Aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. Burime të sigurta për “Dritare.net” bëjnë me dije se bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një vogëlush.

Ende nuk janë zbuluar më tepër detaje, megjithatë me siguri së shpejti çifti do i tregojë vetë. Kujtojmë se Gazi dhe Ira i dhanë fund beqarisë këtë verë në një ceremoni madhështore. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit dhe duket se ky është viti i tyre.